Warsztaty online “Jak dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej i nie zwariować?”

149,00 

Nagranie warsztatów online pt.: “Jak dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej i nie zwariować?”, które odbyły się 1 i 2 października 2020 roku. Warsztaty odbyły się w dwóch sesjach na żywo, po około 90 minut każda.

Po zakupie otrzymasz dwa nagrania (dwie sesje) w formacie mp4 oraz infografikę podsumowującą w dwóch formatach: pdf i png.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu otrzymasz dostęp do plików.

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, pliki zostaną przesłane po zaksięgowaniu płatności.

Dostęp do plików otrzymujesz na zawsze.

UWAGA! Ten produkt dostępny będzie w sklepiku tylko do 31 października 2020 roku do północy!

 

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

Warsztaty (ich nagranie w postaci dwóch plików mp4) “Jak dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej i nie zwariować?” pomogą Ci nie tylko dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej, ale też w ogóle rozpocząć edukację domową.

Co robimy na warsztatach?

Na bazie swoich fundamentów edukacji domowej (motywacji, wątpliwości i obaw) i swojej idealnej wizji edukacji domowej ustalisz granice i priorytety, osobno dla siebie samej i osobno dla dzieci. Przypilnuję, by tych priorytetów i granic nie było za dużo, tak, żebyś się nie pogubiła i nie zwariowała.

Wszystko po to, byś już na starcie nowego roku szkolnego w edukacji domowej albo na starcie swojej edukacji domowej nie wypaliła się za szybko i nie zagubiła samej siebie.

Zapraszam do wspólnej pracy! Jest moc!

Dostęp do plików otrzymujesz na zawsze.

UWAGA! Ten produkt dostępny będzie w sklepiku tylko do 31 października 2020 roku do północy!

Gwarancja!

Może się zdarzyć, że warsztaty nie spełnią Twoich oczekiwań. Wówczas napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a zwrócę Ci pieniądze za ich zakup!

Jeśli masz jakieś pytania, problem z płatnością czy dostępem do zakupionych plików, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl