Bezpłatne warsztaty online „Jak dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej i nie zwariować?”

0,00 

Uwaga! Warsztaty są bezpłatne!

Oferuję Ci zapis dwóch półtoragodzinnych sesji warsztatowych online, które odbyły się w październiku 2020 roku w grupie na Facebooku oraz infografikę podsumowującą.

Na warsztatach pracujemy nad fundamentami naszej decyzji o edukacji domowej, nad naszymi priorytetami i granicami. Jeśli zaczynasz edukację domową lub się nad nią wahasz, to warsztaty dla Ciebie! Jeśli zaczynasz kolejny rok w edukacji domowej i potrzebujesz czegoś motywującego, to też jest dla Ciebie!

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Opis

UWAGA! Warsztaty są bezpłatne!

Dwudniowe warsztaty (ich nagranie w postaci dwóch plików mp4) „Jak dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej i nie zwariować?” pomogą Ci nie tylko dobrze zacząć rok szkolny w edukacji domowej, ale też w ogóle rozpocząć edukację domową.

Co robimy na warsztatach?

Na bazie swoich fundamentów edukacji domowej (motywacji, wątpliwości i obaw) i swojej idealnej wizji edukacji domowej ustalisz granice i priorytety, osobno dla siebie samej i osobno dla dzieci. Przypilnuję, by tych priorytetów i granic nie było za dużo, tak, żebyś się nie pogubiła i nie zwariowała.

Wszystko po to, byś już na starcie nowego roku szkolnego w edukacji domowej albo na starcie swojej edukacji domowej nie wypaliła się za szybko i nie zagubiła samej siebie.

Zapraszam do wspólnej pracy! Jest moc!

Dostęp do plików otrzymujesz GRATIS. Na zawsze.

Jeśli chcesz, możesz odwdzięczyć się, kupując mi wirtualną kawę w serwisie buycoffe.to

Dziękuję!!!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl