Promocja!

Spotkania online dla mam w edukacji domowej (pakiet 4 spotkań + spotkanie zapoznawcze gratis)

100,00 

Pakiet czterech spotkań online kameralnej grupy wsparcia dla mam (i ojców także, jeśli zechcą!) w edukacji domowej. Pierwsze, dodatkowe spotkanie zapoznawcze – gratis.

Po zakupie otrzymasz mejla z potwierdzeniem zapisu na spotkania (sprawdź przy tym całą skrzynkę, łącznie z folderami „oferty” i „spam”) oraz propozycją wyboru dnia (środa lub czwartek) i godziny spotkań (12.00 lub 20.00).

Ilość miejsc jest ograniczona.

Brak w magazynie

Opis

Organizuję grupę wsparcia dla mam (ale też i chętnych ojców – bardzo zapraszam!) w edukacji domowej. Spotkamy się raz w miesiącu na półtorej godziny, w kameralnych grupach po cztery osoby (plus ja, jako moderatorka). Będziemy rozmawiać, dzielić się radościami i smutkami, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, i… dbać o siebie – zarówno o ciało, jak i duszę. Razem raźniej, razem łatwiej.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Proponowane przeze mnie (wstępnie) terminy spotkań to środy i czwartki (raz na dwa tygodnie lub raz na miesiąc) o godzinie (do wyboru) 12.00 i 20.00. Po zakupie otrzymasz ode mnie mejla z potwierdzeniem zakupu i propozycją wyboru dnia i godziny spotkania.

Startujemy, gdy zbierze się nowa grupa lub gdy zwolni się miejsce w istniejącej! W tej chwili są dwie: pierwsza spotyka się w pierwsze środy miesiąca o 20.00, a druga – w pierwsze i trzecie czwartki miesiąca o 20.00.

Zapraszam! W razie pytań napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl lub umów się na bezpłatną konsultację, dostępną w sklepiku.