Promocja!

„Wyluzuj i nie wariuj” – gorąca linia dla rodziców w edukacji domowej (3 miesiące wsparcia, komplet e-booków)

249,00 

„Wyluzuj i nie wariuj!” to gorąca linia mejlowo-telefoniczna przez trzy miesiące.

Stworzyłam ją, żeby pomóc Ci – w zależności od Twoich potrzeb – rozwiać wątpliwości, odpowiedzieć na pytania, podjąć decyzję o edukacji domowej, ustalić priorytety, odszkolnić się, być dla Ciebie wsparciem w początkach edukacji domowej lub w trudnych chwilach, jakie się zdarzają nawet po latach w ED. Pomogę Ci nie zwariować w tym wszystkim!

Przez trzy miesiące będę do Twojej dyspozycji pod specjalnie dedykowanym adresem mejlowym i numerem telefonu. Dostaniesz też moje e-booki o tym, jak zacząć edukację domową i nie zwariować, oraz jak być mamą w edukacji domowej i nie zwariować.

Jeśli nie wiesz, czy to coś dla Ciebie, i czy się dobrze zrozumiemy, umów się na bezpłatną konsultację informacyjno-zapoznawczą (link do Calendly), lub napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

Jesteś w edukacji domowej i masz czasem dość tego wszystkiego? Wracają do Ciebie pytania o to, czy dobrze robicie, wątpliwości, czy TO dzieciom nie zaszkodzi, a TY sama – czy w TYM nie oszalejesz?

Albo inaczej. Zaczynasz edukację domową i masz wrażenie, że głowa Ci eksploduje. Z jednej strony cieszysz się jak dziecko, a z drugiej – boisz się nieznanego. Masz miliony pytań, potrzebujesz porady, chcesz usłyszeć, dowiedzieć się, jak to jest. Jak to jest u innych. Jak sobie poradzili, z czym się borykali, i czy uważają, że było warto. Że warto.

Chciałabyś mieć kogo zapytać, komu się wyżalić, komu pochwalić. Jasne, od tego są przyjaciele, ale… nasi przyjaciele niekoniecznie rozumieją, czym jest edukacja domowa. Social media? No cóż, dużo w nich informacji, inspiracji i znajomych ale… ta obfitość może paraliżować (Co tu wybrać? Kogo słuchać?) i dekoncentrować (Co ja to miałam sprawdzić…?). Swoją drogą, zwierzanie się ze swoich problemów w social mediach to jakby wyjście z nimi na rynek i wykrzykiwanie ich przez megafon…

Proponuję Ci coś innego. Proponuję Ci swoje dyskretne, indywidualne wsparcie.

W ramach gorącej linii „Wyluzuj i nie wariuj” możesz do mnie pisać i telefonować, ile chcesz. Dodatkowo dostajesz ode mnie zestaw moich e-booków, które możesz czytać do poduszki, żeby sobie poprawić humor.

Masz już moje e-booki? Napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a dostaniesz specjalny rabat na gorącą linię „Wyluzuj i nie wariuj”.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do plików e-booków w formacie PDF. Natomiast gdy wybierzesz płatność przelewem, pliki (e-booki) w formacie PDF zostaną przesłane po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty e-booków (EPUB i MOBI) otrzymasz osobnym mejlem, wraz z moimi namiarami i linkiem do mojego kalendarza, w którym będziesz mogła zarezerwować termin pierwszej konsultacji.

Upewnij się, że mój mejl z potwierdzeniem zakupu nie wpadł do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań lub wątpliwości możesz też umówić się na bezpłatną konsultację informacyjno-zapoznawczą (link do Calendly), lub napisać do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl