Konsultacja

99,00 

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć? Zapraszam Cię na konsultację!

Pakiet obejmuje godzinną konsultację telefoniczną lub via Skype.

Jeśli masz jakieś pytania albo problem z płatnością, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Opis

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć? Zapraszam Cię na konsultację!

Konsultacja jest dla Ciebie, jeśli, masz trudności z podjęciem decyzji o edukacji domowej, potrzebujesz porozmawiać z kimś doświadczonym, rozwiać i przegadać wątpliwości oraz dowiedzieć się, co i jak.

Konsultacja jest też dla Ciebie, jeśli zaczynasz edukację domową i nie wiesz, co dalej. Jak to wszystko ogarnąć? Jak się zorganizować? Jak w tym wszystkim nie oszaleć?

Pakiet obejmuje godzinną konsultację telefoniczną lub via Skype.

Po opłaceniu konsultacji otrzymasz jej potwierdzenie wraz z moim numer telefonu (i prośbą o kontakt w celu ustalenia terminu konsultacji) z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle z tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

Jeśli masz jakieś pytania albo problem z płatnością, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Do zobaczenia/usłyszenia!