Promocja!

Konsultacja

84,00 

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć?

A może edukacja domowa to dla Ciebie nie nowość, ale jesteś w dołku i potrzebujesz wsparcia? Pomogę Ci! Wysłucham, doradzę, opowiem jak było i jest u nas. Po rozmowie prześlę Ci podsumowanie – streszczenie naszej rozmowy, żebyś miała pamiątkę i wsparcie na przyszłość.

Pakiet obejmuje godzinną konsultację telefoniczną lub via Skype albo Zoom oraz pisemne (mejlowe) podsumowanie naszej rozmowy.

Jeśli masz jakieś pytania albo problem z płatnością, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Napisz również, jeśli nie możesz pozwolić sobie na opłacenie konsultacji, ale pilnie jej potrzebujesz.

Brak w magazynie

Opis

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować! Pomogę Ci też, jeśli jesteś już w edukacji domowej i potrzebujesz wsparcia!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć? A może edukacja domowa to dla Ciebie nie nowość, ale jesteś w dołku i potrzebujesz wsparcia?

Pomogę Ci! Wysłucham, doradzę, opowiem jak było i jest u nas. Po rozmowie prześlę Ci podsumowanie – streszczenie naszej rozmowy, żebyś miała pamiątkę i wsparcie na przyszłość.

Konsultacja jest dla Ciebie, jeśli, masz trudności z podjęciem decyzji o edukacji domowej, potrzebujesz porozmawiać z kimś doświadczonym, rozwiać i przegadać wątpliwości oraz dowiedzieć się, co i jak.

Konsultacja jest też dla Ciebie, jeśli zaczynasz edukację domową i nie wiesz, co dalej. Jak to wszystko ogarnąć? Jak się zorganizować? Jak w tym wszystkim nie oszaleć?

Konsultacja jest też dla Ciebie, jeśli… jesteś już w niej od jakiegoś czasu, ale potrzebujesz wsparcia, otuchy, skonsultowania problemów – mam duże doświadczenie i mogę Ci pomóc.

Moje wsparcie w ramach konsultacji obejmuje godzinną rozmowę telefoniczną albo na Zoomie oraz mejla z podsumowaniem – streszczeniem naszej rozmowy, z wyszczególnieniem kwestii, które poruszyłyśmy i moimi radami odnośnie ich.

Po opłaceniu konsultacji otrzymasz jej potwierdzenie wraz z linkiem do mojego kalendarza, w którym będziesz mogła zarezerwować termin. Upewnij się, że potwierdzenie nie wpadło do folderów typu OFERTY lub SPAM.

Jeśli masz jakieś pytania albo problem z płatnością, napisz do mnie: kontakt@korneliaorwat.pl

Do zobaczenia/usłyszenia!

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie, i czy się dobrze zrozumiemy? Umów się na bezpłatną konsultację informacyjno-zapoznawczą (link do Calendly), lub napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl