Konsultacja z pakietem e-booków

150,00 

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć? Zapraszam Cię na konsultację!

Pakiet obejmuje godzinną konsultację telefoniczną lub via Skype.

Dodatkowym wsparciem po konsultacji będą dla ciebie moje e-booki: “Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” i “Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” wraz z workbookiem, które otrzymasz w pakiecie.

Jeśli masz jakieś pytania albo problem z płatnością, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Opis

Pomogę ci podjąć decyzję o edukacji domowej i nie zwariować!

Potrzebujesz pomocy przy podjęciu decyzji o edukacji domowej? Masz wątpliwości, pytania, chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wygląda edukacja domowa oraz jak ją rozpocząć? Zapraszam Cię na konsultację!

Konsultacja jest dla Ciebie, jeśli masz trudności z podjęciem decyzji o edukacji domowej, potrzebujesz porozmawiać z kimś doświadczonym, rozwiać wątpliwości oraz dowiedzieć się, co i jak.

Konsultacja jest też dla Ciebie, jeśli zaczynasz edukację domową i nie wiesz, co dalej. Jak to wszystko ogarnąć? Jak się zorganizować? Jak w tym wszystkim nie oszaleć?

Pakiet obejmuje godzinną konsultację telefoniczną lub via Skype.

Dodatkowym wsparciem po konsultacji będą dla ciebie moje e-booki: “Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” i “Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” wraz z workbookiem, które otrzymasz w pakiecie.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do plików w formacie PDF. Natomiast gdy wybierzesz płatność przelewem, pliki w formacie PDF zostaną przesłane po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty e-booków  (EPUB i MOBI) oraz mój numer telefonu (i prośbę o kontakt w celu ustalenia terminu konsultacji) otrzymasz osobnym mejlem, z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle z tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Do zobaczenia/usłyszenia!