Promocja!

Pakiet e-booków

75,00 

W pakiecie taniej! Pakiet zawiera:

  • e-book (pdf, epub, mobi) „Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?”
  • e-book (pdf, epub, mobi) „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?”
  • workbook (pdf) „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?”

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do plików w formacie PDF.

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, pliki w formacie PDF zostaną przesłane po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty (EPUB i MOBI, ale tylko dla e-booków, gdyż workbook przeznaczony jest do drukowania i notatek) otrzymasz osobnym mejlem, z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle z tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

Pakiet e-booków: „Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” i „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?”wraz z workbookiem „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?” polecam tym z Was, które poważnie myślą o edukacji domowej i chcą się dobrze przygotować.

E-book pt.: „Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” będzie pomocny na początkowym etapie pytań i rozterek oraz załatwiania formalności.

E-book pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące edukacji domowej i doda (mam nadzieję) wiary w siebie. W dzieci, w to, że dacie radę.

Podpowiadam Ci w nim (tylko podpowiadam, spokojnie!) co robić, czego nie robić, na czym się skupić, a co sobie odpuścić (a właściwie to zmobilizuję Cię, byś sama o tym zdecydowała).

Workbook jest świetnym uzupełnieniem e-booka. To jego podsumowanie i streszczenie oraz zeszyt ćwiczeń w jednym. Jest pomyślany tak, byś mogła go wydrukować i zapełnić notatkami.

Gwarancja!

Może się zdarzyć, że mój e-book „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” oraz workbook „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?” nie spełnią Twoich oczekiwań. Wówczas napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a zwrócę Ci pieniądze za ich zakup!

Jeśli masz jakieś pytania, problem z płatnością czy dostępem do zakupionych plików, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl