Promocja!

“Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” – e-book

24,00 

E-book “Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” jest dostępny w formatach pdf, mobi i epub.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do pliku w formacie PDF.

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, plik w formacie PDF zostanie przesłany po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty (EPUB i MOBI) otrzymasz osobnym mejlem, z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle z tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

E-book (pdf, mobi, epub) pt.: “Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” poprowadzi Cię przez proces rozpoczynania edukacji domowej i wesprze Cię na etapie podejmowania decyzji o niej.

Opisuję w nim, jak podjęliśmy decyzję o naszej edukacji domowej i jak wyglądały nasze początki, a także czym różni się edukacja domowa dzieci w wieku wczesnoszkolnym od edukacji domowej nastolatków.

Pomagam (i sugeruję) przemyśleć decyzję o edukacji domowej po to, by poustawiać sobie priorytety. Tłumaczę, jak (i czy) przekonać do niej męża i dalszą rodzinę. Jak się zorganizować lub nie. Gdzie i jakie znaleźć zajęcia dla dzieci.

Rozwiewam mit braku socjalizacji w edukacji domowej i wyjaśniam, dlaczego rodzice nie muszą znać podstawy programowej ani podręczników na pamięć. Co więcej, przekonam Cię, że rodzice nie muszą w ogóle uczyć swoich dzieci w edukacji domowej!

Wyjaśnię Ci też kwestie techniczne związane z przechodzeniem na edukację domową.

Gwarancja!

Jeśli e-book “Jak zacząć edukację domową i nie zwariować?” nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a zwrócę Ci pieniądze za jego zakup.

Jeśli masz jakieś pytania, problem z płatnością czy dostępem do zakupionych plików, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Może spodoba się również…