Promocja!

E-book „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?”

33,00 

E-book pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” jest teraz dostępny w formatach pdf, epub i mobi.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do pliku w formacie PDF.

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, plik w formacie PDF zostanie przesłany po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty (EPUB i MOBI) otrzymasz osobnym mejlem, z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

E-book (pdf, mobi, epub) pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” rozwieje wiele z Twoich wątpliwości dotyczących edukacji domowej i doda (mam nadzieję) wiary w to, co robisz lub zamierzasz zacząć robić.

Wyjaśniam w nim, na czym polega „etap zakochania”, „docierania się” i „stabilizacji” w edukacji domowej, czym jest odszkolnienie i czy jest potrzebne, czy bać się egzaminów, jak się zorganizować i wypoczywać, oraz o czym pamiętać, by nie… zwariować.

Przypominam o zdrowym egoizmie, opowiadam, jak sama radzę sobie z naszą edukacją domową i wyjaśniam, czy rzeczywiście nie zwariowałam. Na stu trzydziestu stronach dzielę się swoim doświadczeniem z ośmiu lat w edukacji domowej.

Mówię Ci w nim co robić, czego nie robić, na czym się skupić, a co sobie odpuścić (a właściwie to zmobilizuję Cię, byś sama o tym zdecydowała).

Gwarancja!

Może się zdarzyć, że mój e-book „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” nie spełni Twoich oczekiwań. Wówczas napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a zwrócę Ci pieniądze za jego zakup!

Jeśli masz jakieś pytania, problem z płatnością czy dostępem do zakupionych plików, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl

Może spodoba się również…