Promocja!

„Jak być mamą w edukacji domowej i nie dać się zwariować?” e-book i workbook

58,00 

W pakiecie taniej! Pakiet zawiera:

  • e-book (pdf, epub, mobi) „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?”
  • workbook (pdf) „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?”

E-book pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” jest teraz dostępny w formatach pdf, epub i mobi.

Jeśli wybierzesz płatność PayPal, od razu po opłaceniu zakupu dostaniesz dostęp do plików w formacie PDF.

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, pliki w formacie PDF zostaną przesłane po zaksięgowaniu płatności.

Pozostałe formaty (EPUB i MOBI, ale tylko dla e-booka, gdyż workbook przeznaczony jest do drukowania i notatek) otrzymasz osobnym mejlem, z adresu kontakt@korneliaorwat.pl. Zwróć proszę uwagę, że mejle z tego adresu lubią wpadać do folderów typu OFERTY lub SPAM.

W razie pytań napisz proszę na adres kontakt@korneliaorwat.pl

Brak w magazynie

Opis

E-book (pdf, mobi, epub) pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” rozwieje wiele z Twoich wątpliwości dotyczących edukacji domowej i doda (mam nadzieję) wiary w to, co robisz lub zamierzasz zacząć robić.

Wyjaśniam w nim, na czym polega „etap zakochania”, „docierania się” i „stabilizacji” w edukacji domowej, czym jest odszkolnienie i czy jest potrzebne, czy bać się egzaminów, jak się zorganizować i wypoczywać, oraz o czym pamiętać, by nie… zwariować.

Przypominam o zdrowym egoizmie, opowiadam, jak sama radzę sobie z naszą edukacją domową i wyjaśniam, czy rzeczywiście nie zwariowałam. Na stu trzydziestu stronach dzielę się swoim doświadczeniem z ośmiu lat w edukacji domowej.

Mówię Ci w nim co robić, czego nie robić, na czym się skupić, a co sobie odpuścić (a właściwie to zmobilizuję Cię, byś sama o tym zdecydowała).

Workbook (pdf) pt.: „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?” napisałam po to, byś nie skończyła z kolejnym „zaliczonym” poradnikiem, ale byś rady w nim zawarte wprowadziła w życie.

Byś NAPRAWDĘ nie dała się zwariować. Byś zastanowiła się nad paroma sprawami, ustawiła priorytety i zmieniła w swoim edukacyjno-domowym życiu to, co naprawdę chcesz zmienić.

Workbook to świetne uzupełnienie e-booka. To jego podsumowanie i streszczenie oraz zeszyt ćwiczeń w jednym. Jest pomyślany tak, byś mogła go wydrukować i zapełnić notatkami.

Gwarancja!

Może się zdarzyć, że mój e-book „Jak być mamą w edukacji domowej i nie (dać się) zwariować?” oraz workbook „Jak być mamą w edukacji domowej i NAPRAWDĘ nie (dać się) zwariować?” nie spełnią Twoich oczekiwań. Wówczas napisz do mnie na adres kontakt@korneliaorwat.pl, a zwrócę Ci pieniądze za ich zakup!

Jeśli masz jakieś pytania, problem z płatnością czy dostępem do zakupionych plików, napisz do mnie na adres: kontakt@korneliaorwat.pl